about
about-over

HAKKIMIZDA

_

Türkiye ekonomisinin lider kuruluşları arasında yer alan Naz Grup, 1980 yılından bu yana Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası ölçekte iş fırsatlarını değerlendiren Naz Grup; madeni yağlar, inşaat, tarım, gıda, ticaret ve hizmet, finansal hizmetler ve kimya sektörü de dâhil olmak üzere pek çok alanda dünya ekonomisinin etkili bir ismidir.

Naz Grup merkezi İstanbul’da bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren dev bir işletmedir. Gıda sektöründen, içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda temsil etmektedir.

Beş bine yakın yerel çalışanı olan Naz Şirketler Grubu 1980 yılından beri Türkiye’ye değer katmakta ve sürekli büyüyüp gelişmektedir.

Faaliyetlerinin büyük bölümünü ihracat kanalında sürdüren Naz Şirketler Grubu, elliden fazla ülkeye satış yapmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Özellikle Orta Doğu ve Afrika pazarında sahip olduğu markaların çoğu pazar lideri olan Naz Şirketler Grubu bu ülkelerde Türkiye’nin en önemli ve güvenilir temsilcilerinden birisi olmuştur.

Naz Şirketler Grubu global bir şirkettir. Ukrayna’daki Ayçiçek yağı ve Un tesislerinin yanı sıra, Yurt dışında kendi markaları ile üretim yapmak üzere yaptığı ortaklıklar ve yatırımlar ile oluşan üretim ve paketleme tesisleriyle de dış pazarlarda adından övgüyle söz ettirmektedir.

Tarım Makinaları ve hayvancılık ve temizlik sektöründe de yatırımlarına hızla devam eden Naz Şirketler Grubu, dış pazarlardaki ağırlığını her geçen gün arttırmaktadır.

Show moreShow less